Vasario 13 ir 15 dienomis įvyko dar vieni asociacijos „Žalieji velniai“ projekto „Žinok viską Kaišiadoryse“ mokymai. Pirmųjų mokymų metu lektorius Nerijus Ramanauskas supažindino dalyvius su savanoriškos veiklos organizavimu, motyvacija, jos rūšimis. Projekto savanoriai ir toliau sėkmingai bandė susipažinti su jau susiformavusia komanda, dalijosi projekto įžvalgomis ir idėjomis, kurios, kaip tikimės, bus sėkmingai realizuojamos. Puikūs šių mokymų organizatoriai parinko ypač įdomias užduotis. Vienoje jų teko piešti naudojant geometrines figūras. Savo nupieštą vaizdinį perpasakoti draugams. Minėta veikla mokė, kaip reikia įsiklausyti į savo komandos nario pasakojamas detales ir geriau suprasti komandos narius. Dar vienos užduoties metu komandoms teko spręsti, kas yra vertas išlikimo pasaulyje – bananai ar obuoliai? Savanoriai buvo paskirstyti į komandas, ir turėjo sugalvoti argumentus, kodėl jų vaisius geresnis. Tai padėjo išmokti  pagrįsti savo nuomonę. Naudingos žinios pravers ateityje dirbant ir padedant neįgaliesiems projekte „Žinok viską Kaišiadoryse“. Į mokymus pakviesta ilgametę patirtį savanorystėje turinti Kaišiadorių miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė, kuri dalijosi savanorystės nauda gyvenime, kalbėdama apie tai, kokį gėrį tai atneša ne tik kitiems, bet ir pačiam. 

Renginio akimirka

Antrieji mokymai taip pat neprailgo, nes jų metu savanoriai ir toliau sėkmingai dalijosi projekto įžvalgomis ir idėjomis, drąsiai ir nuotaikingai atliko organizatorių paskirtas užduotis. Tikimės, kad visos idėjos, kurias išsakė dalyviai mokymų metu bus sėkmingai realizuojamos, o savanoriai- Arūnė, Marius, Evaldas, Henrieta, Ieva bei Kotryna-motyvuotai įsitrauks!

Nors mokymai ir toliau vyksta, deja, tik nuotoliniu prisijungimo būdu, nekantraujame susitikti gyvai ir sukurti mūsų mieste tai, kas teiktų žmonėms naudą ir džiaugsmą! Kviečiame visus kraštiečius taip pat  pasidalinti idėjomis ir pagalba, kuri nieko nekainuoja, o atneša tiek daug!

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis

Savanoriai:  Ieva Mecelienė, Kotryna Jašauskaitė, Henrieta Mackevičiūtė, Arūnė Umbrasė, Marius Šustavičius ir Evaldas Parauka

Ketegorijos: Naujienos

Pakeisti dydį